| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon mobil ai, si cat costa?(la liber)

32 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Un nokia N95, acum un an l-am cumparat cu vreo 450 de euro daca nu ma insel.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nokia N79, cam 1000 de lei la liber...
Nokia 3220 -...

| Ana-Maria94 a răspuns:

Sony Ericsson W910i 1300 lei la liber.

| Abcfunny a răspuns:

Lg ku990i in jur de 7-8 mil

| tarziu a răspuns:

630 pe orange
1650 pe cosmo

@zbenguici eu stiam ca e "In GOD we trust, but other people pay cash!"

| georggyy a răspuns:

Samsung M3510 beat
http://www.totalmobilemalta.com/images/SAMSUNG%20M3510.jpg
Si este aproximativ 600 lei [ 6 milioane]

Si nokia 5000
http://gsm-portal.ro/wp-content/uploads/nokia-5000-mobile-phone.gif
3-4 mil

| Elena1234456 a răspuns:

Nokia 6555 - vreo 4-5 milioane la liber big grin.

| alecs871 a răspuns:

Nokia 6300.
Samsung E-2520.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetale12 a răspuns:

Lg Kp500 Cookie big grin, nu stiu cat costa ca l-am primit happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am un telefon nokia, dar mereu uit ce numar. Oricum pretul nu poate fi mare pentru ca are ceva ani de cand e pe piata, dar e super bun.
Am un Sony Ericson, nici la asta nu ii stiu numarul si pretul.

Criticule, eu retin altfel de numere...Stii vorba aia, In God we trust. all the rest have to have a min 6 no check.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@tarziu exista mai multe variante. Mai este si cea cu IGWT, the rest we test.

| mrsolo a răspuns:

6300, e vreo 5 mil la liber!

Răspuns utilizator avertizat
| lifeistough a răspuns:

Nokia N96 si aproape 2200!

| SexyChick a răspuns:

Lg shine e un leu la abonament la cosmote acum laughing dar cand l-am luat eu era la moda; x

| luizza95 a răspuns:

Nokia N97 e cam 560 euro in Germania de unde il am.

| Berta12 a răspuns:

Pai...sony ericson w200i si a costat 3 milioane big grin

| tomtom_7971 a răspuns:

Am 2 nokia amandoua, la liber cu indullgenta. 200ronlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un Nokia vechi si rablagit, primit cadou de la o amica, pentru ca celalat Nokia, si mai vechi si mai rablagit ca asta, nu mai functiona deloc.Nu dau bani pe telefoane de ultima generatie, probabil de aceea nu inteleg de ce alte persoane cumpara telefoane de milioane.Pe al meu il gasesti la un pret bun, adica gratis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 6630''este primul tel cu simbian''nu stiu cat costa... l-am primit tel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nockia camera foto vreo 200 de mii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un Samsung si costa in jur de 200-300 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung s80000jet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am Nokia N81 si am dat 300 euro la liber

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia n96

| soricica a răspuns:

Poi am 3 telefoane care sunt ale mele, luate din banii meismug[deci trebuie sa ma laud, avand in vedere varsta(16 ani) ca mi-am cumparat singura telefoanesmug, mai putin unu pe care l-am primit cadoubig grin]. deci ce spuneam, am 3 telefoane: primul e un LG GC900, nu mai stiu cat a fost ala, parca 1049 lei[asta e primit cadou:d], asa mai am un Samsung U600 parca a costat in jur de 400 lei si inca un Samsung 830 ala nu stiu cat costabig grin...

| funnygirl a răspuns:

Lg kp501 vreo 6 mil si un Sony Ericson w660i asta nu mai stiu cat costa

| IepurasulBrunet a răspuns:

Eu am un Samsung E2510, dar nu stiu cat costa ca l-am platit cu puncte Tank you.(Sunt la Orange)