| SheCanFlyy a întrebat:

Ce tocuri recomandati pentru banchet, la inaltimea de 1.67? multumesc:*

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Daca mergi cu partener, sa iti iei niste tocuri astfel incat sa nu fii mai inalta decat saracu' baiat. Daca nu, depinde si de cum vei fi imbracata. Oricum niste tocuri de 10 cm sau pe acolo ar fi bune.

| G a răspuns:

Pai depinde. happy daca esti obisnuita cu tocurile, ia-ti cat de inalte vrei (+ o pereche de balerini pentru orice eventualitate, in caz ca obosesti). daca nu, ia-ti pantofi cu toc mai jos, de vreo 5 cm, si mai gros, in care sa te simti comod. distractie placuta la banchet :*

| BRG a răspuns:

Tocuri de 12 cm pentru că fetele au picioare frumoase, şi neaparat un masaj la picioare după, sper să rezişti încălţată în ei, e şi varianta descălţatului, cînd nu mai poţi.

| mistikk a răspuns:

Eu nu iti recomand deloc tocuri pentru ca veti dansa si o sa ai o durere de picioare toata noaptea...sau daca vrei neaparat cu toc cred ca o pereche de sandalutze cu un toc finutz ti s-ar potrivi http://img.garbo.ro/......858295.jpg dar totusi sa iti iei si niste balerini sa ii schimbi pentru ca nu poti dansa pe tocuri http://cheapfashionshop.files.wordpress.com/2009/05/dsc00281.jpg

| PunkyA a răspuns:

Ai putea sa porti pana in 5 cm.Asa o sa si arati minunat, dar o sa te si simti bine in ei!batting eyelashes

| ZeYa a răspuns:

Eu ti-as recomanda un toc de 9-10 cm, chiar daca esti mai inalta eu sunt de parere ca un toc de 5-6 cm ar fi de babe;)) si banuiesc ca tu vrei sa fi sexy si sa arati bine.;;)
http://www.doarpantofi.com/pics/products-350x0/49-11948.jpg

| RoxanaAndreeaBianca a răspuns:

Un toc de 5 cm

| any_3631 a răspuns:

Cam 8 cm

| Mara_4803 a răspuns:

6 cmwinking

| doxxolino a răspuns:

De vreo' 10 cm big grin 5-8 sunt prea mici