| iInfinityDarkness a întrebat:

Cine imi poate spune cand poate ajunge o comanda de pe eMAG, daca produsul e in stoc?

Răspuns Câştigător
| ExpertRO a răspuns:

In functie de disponibilitate, statusurile posibile sunt:

- in stoc - produs in stocul eMAG, mai mult de 3 bucati disponibile
- in stoc furnizor - produsul poate fi expediat in 48 ore de la comanda. Termenul exact va fi comunicat telefonic dupa ce plasati comanda.
- stoc limitat - cantitate limitata, mai putin de 3 bucati disponibile
- la comanda - Termenul exact de livrare poate fi comunicat doar de consultantul de vanzari la telefon 021.200.52.00 sau 0744.70.00.00.

Pa,Pa! Sper ca te-am putut ajuta...

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Comanda vine in 48 de ore(doua zile lucratoare)

| iInfinityDarkness explică:

Nelu',astazi,04.06.2012 lucreaza eMAG? Daca lucreaza trebuia sa ma sune sau sa primesc imediat un email?