| Madalina311 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum ma pot imbraca la scoala? ca nujj km sa ma mai imbrak

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Imbracate cat mai comod.

| ピンク a răspuns:

Buna! Am fost aprobata ca "Designerul Clasei" asa ca stiu ce zic. Incearca sa evitzi stilul Old School. Dupa parerea mea ar trebui sa porti niste blugi stramti, un top cu slugan si peste top sa iti iei o camasa fina cu un aer cool, o camasa stilul Rock pe care sa o lasi neincheiata ca lumea sa poata admira si topul. Icearca sa porti tenisi cu aceasta tinuta. Iarna este sezonul cizmelor asa ca nu ar trebui sa le lasi pe dinafara. Mia parut atat de bine sa te ajut si sper sa iti placa recomandarile mele. Byee love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut la cine va ca purta o fusta mini camasuta alba si in zilele acelea in uniforma cu pantaloni