| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi spune si mie care sunt cele mai frumoase ceasuri de mana cu curea de piele?
Eu personal am vazut unu intr-un magazin super care costa 18 milioane avea 3 rotite din alea in dreapta lui dar era superb.
Voi stiti sa-mi spuneti si mie niste ceasuri foarte frumoase adica ce marci?

3 răspunsuri:
| mariusanton a răspuns:

Frate sunt prea scumpe eu mi-am luat online d epe supertablete niste ceasuri super tari si ieftine poti sa te uiti poate iti gasesti ceva pe masura asteptarilor

| Cristi3110 a răspuns:

Rolex

| eugen_1045 a răspuns:

Mie personal îmi plac Aviator ( link: http://www.oferteceasuri.com/aviator-b12/ ) sau Traser H3, însă sunt ceva mai scumpe.