| Caia a întrebat:

Cine stie de unde pot achizitiona tricouri gen "Metalhead" sau cu trupe favorite de rock etc? Va rog daca sunteti din iasi si stiti magazine, buticuri prin mall s.a.Multumesc.

4 răspunsuri:
| AnneMariy1 a răspuns:

Eu fiind din Iasi am cautat ceva timp (Ascult rock si am cautat si inca caut). Vreau sa zic ca nu prea gasesti magazine, doar daca nimeresti din greseala *ssi din fericire* prin Palace. In Februarie am vazut cateva mese intinse cu mai multe bratari *din piele si cu tinte/tepi* si mai multe lanturi *creanii, colti, etc.*. Sper sa te ajute, si daca inca mai cauti, sa gasesti. happy
Bafta! happy