| pitikaaaa a întrebat:

Cizmele acestea chiar tin la iarna? adica sa nu intre apa, sa tina de cald... talpa lor cum? am auzit ca nu e chiar buna.

1) http://www.envy.ro/moda/Incaltaminte/Cizme-UGG/UGG-Class ic-Cardy-12417

2)http://www.envy.ro/......plet-12416

am auzit ca talpa e ca papucii de casa.

As vrea raspunsuri doar daca stiti sigur nu vreau raspunsuri gen"da cred ca sunt bune","nu stiu are o prietena".

REpet doar daca ati avut sau daca stiti sigur multumesc

[fudix]:X:*

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Eu am ca in poza 2. Ce sa spun, nu prea sunt bune de luat pe ploaie pentru ca se uda si arata si urat si daca umblii mult prin balti ajunge sa intre apa... pe zapada e ok, le luam anul trecut si nu aveam probleme [ dar repet, cand se uda arata aiurea]. Si ca in poza 1 am incercat dar nu le-am cumparat, nu mi-a placut cum stateau pe picior. Calduroase sunt, dar sunt perfecte pentru zile reci si strazi uscate laughing
oricum, o pereche iti poti cumpara, sunt dragute si te simti bine in ele dar ai grija cu talpa... sunt multe tipuri de cizme d-astea, unele cu talba mai solida iar altele cu talba chiar ca un buretehee hee

| Helăăău a răspuns:

Eu am avut, si 1. tin de cald laughing
2. sunt comode
3. sincera sa fiu, nu am simtit nici-o picatura da apa in elewinking
ti le recomand!

| DeepInDarkness a răspuns:

Am avut sunt bune pentru uscat cand ploua e jale mare, tin de cald, arata bine dar repet nu le recomand pentru zilele ploioase!

| LLLLLLLL a răspuns:

Se uda repede.nu sunt prea bune pentru iarna

| Carmy88 a răspuns:

Pff cumparale si apoi spune-ne si noua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea ti le-as recomanda fiindca am auzit ca dincauza talpii moi ajung sa iti deformeze piciorul si chiar la dureri de spate.in pluz intra apa in ele si arata urat cand sunt ude. nu prea tin ele de iarna. dar de calduroase sunt :X

| DevilLife a răspuns:

Primele nu tin deloc caldura.sunt din tricotaj.al doilea model tine ca sunt imblanite pe dinauntru.eu stiu ca talpa nu e ca la papucii de casa

| Smiiilee a răspuns:

Eu am ugg-uri sunt calduroase(2)

| justme_3711 a răspuns:

Si eu eram fascinata de aceste minunate cizmelaughing
dar dupa ce am probat vin oribil in picor
sunt foarte comode. dar te uzi in ele. daca sunt fake. uri
daca chiar vrei sa. ti cumperi ia. ti unele originalehappy.
sincer mie nu imi mai plac dar gusturile nu se discutalaughing
:*:*