| Alinuta_3485 a întrebat:

Cu ce ar fi mai potrivit sa ma imbrac pentru sfarsit de an ( `premiera`)?

Răspuns Câştigător
| Zamb3tFals a răspuns:

Buna`
Avand in vedere ca e sf de an, ai putea sa te imbraci ori in uniforma [daca aveti ] ori in ceva tot elegant, pantaloni [putini largi sus si stramti jos] sau o fusta, o camasa frumoasa sau o bluza cu volanase... nici sa fii foarte "stranie" pentru ca totusi ii premierea.
Sper ca te-am ajutat happy Succes

1 răspuns:
| MyNameIsEarl a răspuns:

Vi goala ce sa mai... macar le faci o favoare prietenilor tai...