| Velicu_Miruna_1997 a întrebat:

Cum îmi dau seama dacă o pereche de adidași este originală.Mă refer la firma Adidas.Am o pereche de adidași care sub limbă scrie "Made in Vietnam". Sunt originali?

Răspuns Câştigător
| supremxxxoxo a răspuns:

Da daca sc made in vietnam sunt doar ca le trebuie made in vietnam acolo la eticheta aia si le trebuie si multe marimi pentru fr usa... adica multe litere si nume si chiar daca ie vietnam ia din alea cusute bot si talpa, pot fi si originale made in china cu eticheta completa inanturu adidasi! Trage si tu de ei indoaiei sa vezi rezistenta

1 răspuns:
| supremxxxoxo a răspuns:

Pune bricheta la talpa cateva sec, daca iese un fum putoros este fals, daca este mai original nu iese doar de la cateva sec, si in general la adidasi botul trebuie cusut si nu lipit, daca vezi pe bot urmele alea de licipici nu te deranja sa iei!