| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi aleg bicicleta?

4 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Sunt biciclete de dama fara cadru si barbatesti care au cadru. Te orientezi dupa varsta si dupa inaltime ca sa poti pedala lejer.Mai tii cont si de existenta pe piata a pieselor de schimb si a accesoriilor.Nu in ultimul rand conteaza si pretul.

| baba a răspuns:

În funcţie de ce ai de gând să faci cu ea şi în funcţie de bani! Spune-ne cam ce îţi propui să faci cu ea, cât intenţionezi să te plimbi etc. şi cât eşti dispus să scoţi din buzunar şi te putem ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa pret

| Xulescu_6752 a răspuns:

Uite aici un site in care este detaliata alegerea unei biciclete, in opt parti, puse in ordine cronologica! Succes!
http://ciclism.blogspot.com/search/label/Alegerea%20unei%20biciclete