| EnvyU a întrebat:

Cunoasteti magazin de viori sau instrumente muzicale in Bucuresti? Nu vreau online, vreau sa merg eu la fata locului, nu gasesc nimic pe net decat online.
Vreau sa imi cumpar o vioara pentru incepator si nu stiu de unde happy

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Singurul pe care-l stiu, pe care il stie toata lumea, este Magazinul Muzica de pe Ion Campineanu:
http://www.muzicamagazin.ro/adresa-magazinul-muzica

1 răspuns:
| Mario76 a răspuns:

Magazinul Muzica este cel mai bun pentru ceea ce cauti. Stiu ca pe Calea Victoriei sunt doua astfel de magazine...