| Alberto123456789Alberto a întrebat:

Daca am comandat Vineri de pe eMAG când o să îmi vina comanda?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca as lucra la eMAG ti-as spune exact. Dar cred ca nici ei nu stiu prea bine, mai ales ca sunt multe comenzi acum de Black Friday.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In următoarele 2 săptămâni. A dat sute de comunicate eMAG legat de livrările de zilele astea

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

As paria ca daca te duci si-ti revezi comanda ai sa vezi exact in ea cand vine...

| MadalinG99 a răspuns:

O intrebare excelenta, oare cand? Ai numarul lor, suna si intreaba, nu avem de unde sa stim cand o sa iti vina tie comanda.

| 20Hertz a răspuns:

Si eu am comandat astazi si imi arata ca o sa soseasca intre data de 16-28 noiembrie. Poate ca saptamana viitoare. Iti dai seama cate livrari sunt zilele astea mai ales ca e si Black Friday.