| GreenVegas a întrebat:

Daca am cumparat o pereche de papuci, si mi-am dat seama ca nu sunt modelul pe care l-am vrut, pot sa am banii inapoi?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa primesti banii doar daca este de acord magazinul sa ti-i restituie, in caz contrar nu-i poti obliga. Stii zicala: "Cine nu deschide ochii, deschide punga!"

| dannys a răspuns:

Depinde.In multe cazuri schimbi produsul sau cumperi altceva la schimb.Nu prea am intalnit cazuri sa-ti recuperezi banii.