| abhdddd5577 a întrebat:

Daca am dat o comanda la easy box cu plata ramburs(la easy box) si comanda a ajuns, dar nu o mai vreau, ce fac? Las pachetul sa fie luat inapoi? Imi vor cere bani pe transport?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu il ridici de la easybox si va fi trimis inapoi. La easybox se plateste doar cu cardul, la ridicarea coletului. Nu stiam ca este plata ramburs la easybox.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îl lași acolo și aia e, se face retur.

| SuNaM a răspuns:

Am lucrat la eMAG. In termen maxim de 72h in funcție de când a ajuns pachetul el va fi returnat. Fiind ramburs nu ai plătit nimic deci e totul ok. Daca vrei sa fii de treabă intră pe chat și zi-le sa nu mai stea locker ul ocupat.