| larya234 a întrebat:

Daca am facut o comanda pe net si am dat numarul meu pentru confirmare, iar eu mi-am stricat telefonul si e in service, ce pot face? Cum confirm si cum aflu cand vine comanda?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai de ce l ai dat cu tot cu sim?

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai recomandabil ar fi să le trimiti un mesaj după alt telefon și spui că tu ești persoana care a făcut comanda.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu le-ai lăsat și un email? În cel mai rău caz, dacă văd că nu răspunzi, ori nu pleacă coletul de la destinație, ori ți-l va aduce curierul, acasă.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă-i pui și un clopoțel...
Ahh, bine-ai revenit dragă Hombreeee! Mi-era dor de umorul tău cuminte! : ))

| Jipa95 a răspuns:

Si nu mai ai alt telefon la indemna? Nu de alta dar curierul in memontul in care o sa-ti livreze comanda te suna iar daca vede ca numarul de telefon nu este disponibil nu mai primesti comanda.

| kiri11 a răspuns:

Poti vorbi cu un administrator al site-ului si sa-i dai un alt numar de tel. In caz contrar va trebui sa te interesezi la ce sediu postal sau de curierat va fi pachetul tau

| Oana_Oana_1975 a răspuns:

Trebuia sa iei cartela si sa o bagi in alt telefon cat timp acela e la service