| ionuk1999 a întrebat:

Daca vreau sa comand ceva de pe amazon din strainatate si scrie livrare gratuita, eu mai trebuie sa platesc ceva in afara de pretul coletului?

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Daca scrie ca livrarea e gratuita, atunci nu mai platesti nimic, ci doar pretul coletului happy

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Depinde din ce tara iti vine. Pentru unele colete trebuie sa platesti taxe vamale.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Da,platesti costurile vamale.

| coolboy22 a răspuns:

Depinde, daca vine din interiorul Europei nu mai platesti nimic. Daca vine din exterior, in functie de valoare: TVA si taxe vamale.

| eduardooo a răspuns:

Nu! Funda? big grin

| JaneTheKiller a răspuns:

Nu,decat coletul big grin

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Daca scrie livrare gratuita, atunci e gratuita. (depinde de produs)

| Petrache_Paul_1998 a răspuns:

Nu daca spune ca livrarea e gratuita