| aalexutza123 a întrebat:

Dati-mi si mie bume de catei (masculin )... si niste nume de mess

3 răspunsuri:
| MalinaAndreea a răspuns:

Mie imi plac numele astea:Shasta,B Dog,Lord,Keemo,Sky,Kallyf, Ozzy, Yu
Si numele de mess...u ti-l alegi ca eu nu stiu preferintele talewinking

| shippo3313 a răspuns:

Pai in primul rand invata sa scrii corect cuvantul nume si in al doilea rand pe catelul bunicilor mei il chema spic dar a murit crying

| Elly_8521 a răspuns:

Pai.nume de catei? si eu mi-am luat de curand un caine ii rasa de lup si il cheama jimi.da e frumos si atos,patrocle, azor, max.cauta pe http://www.caini-pisici.com/....../index.php ca te-am ajutat