| Clodmod a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei de coafuri pentru scoala. Am ramas in pana de idei, mereu imi prind parul in coada. Funda! happy happy

4 răspunsuri:
| AleXisAleXis a răspuns:

Sunt la moda impletiturile si arata foarte bine. Poti sa ti`l ondulezi sau pur si simplu sa-l lasi desfacut si sa-ti pui bentita/cordeluta ( poti sa o schimbi in fiecare zi )
Fa`ti breton ca sa fie ceva nou.

| VERSGAGA a răspuns:

Hello!
Poti sa mergi cu parul desfacut sau il lasi desfacut si iti pui o bentita draguta. De asemenea poti sa ti-l faci cu placa sau cu ondulatorul, depide ce par ai. Poti sa iti faci un coc, pentru ca acesta da bine la orice tinuta. Funda? big grin