| Veritas a întrebat:

De black friday se face reducere și la încălțăminte? Încă ceva...black friday presupune doar comandare online de produse sau participă și magazine din afara mediului online? Dau fundă! big grin

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Participa si magazinele incaltamine poti lua de la : Imbracaminte si incaltaminte: My Closet, TinaR, Originals, dEpurtat, Zorile Store, Miniprix, Fashion Days, deClub.ro, Boutique Mall, KurtMann, Ama Fashion, Otter, Fshoes, Ecco Shoes, Shoes.ro

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai participa si magazine offline insa putine si cu reduceri mai mici

| OnuOnulică a răspuns:

Da, se face si la incaltaminte reducere. Iar cat despre Black Friday e si in afara mediului online.

| Rolleer a răspuns:

Buna pe redusimo.ro vei gasi toate magazinele Fashion participante: http://www. redusimo.ro/black-friday-pe-fashion/

| coolboy22 a răspuns:

Uite reducerile la incaltaminte: http://www.reduceri-tari.com/haine/

Doar online dar sunt si cate magazine fizice.