| Nme a întrebat:

De black Friday sunt reduceri si in mall? Gen Palas, Iulius, etc?

Răspuns Câştigător
| WorldPeace a răspuns:

Buna. Da, o sa fie, dar cel mai probabil doar la stuff-ul care nu s-a vandut in timpul anului (adica, o sa fie reduceri la lucrurile care nu te intereseaza).

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Black friday nu mai exista, e doar o pacaleala de marketing

| untu a răspuns:

Nu exista BLACK FRIDAY! Este o pacaleala, o prostie pentru fraieri ca sa vina clientii ca sa poata cumpara produse ieftine, din pacate toate produsele au acelasi pret ca si pana acuma! Patronii modifica pretul etichetelor taind pretul nou avansat si ramane acelasi pret ca si pana acum fiind pret redus!

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
De Black Friday in general sent reducer in tout magazinele din game, mai nou si in altele.In mall-url cu siguranta sunt reduceri in multe dintre magazinele de acolo.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| onuticuta200312 a răspuns:

Da,dar nu in toate magazinele ci doar in cele care participa la acest proiect! Insa majoritatea magazinelor participa deci da! Funditaaa?