| peaceful_wishez a întrebat:

De unde imi pot cumpara o minge din aceea pentru facut abdomene pe ea?

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Din unele hipermarketuri sau din magazinele cu articole sportive.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca la magazinele de profil sport-turism! Sau la altele fitoase, cu chestii de gen fittness!

| afrodita17 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la kaufland...nu stiu daca mai sunt, dar poti incerca...preturile difera in functie de marimea mingii...eu am dat 30 de lei pe ea si e destul de mare...
succes!

| zuzuliana a răspuns:

Din metro sau selgrous...sau din magazine sportive

| gabrielutzu a răspuns:

Daca vrei cu adevarat sa faci abdomene nu iti trebuie minge, ci vointa si un pic de ambitie... dup aia vine si mingea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teleshoping

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu nu stiu despre ce minge vorbesti