| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot cumpara si eu cartea twilight? stiti vreun site online?

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

O gasesti in librarii... Si in carefour... In carefour o vazusem mai ieftine (in jur de 35 lei)... Primul volum se numeste Amurg... dupa care mai e Luna plina si inca unul care nu imi vine pe limba acum. In principiu le gasesti in orice librarie.

| borsec a răspuns:

Am vazut cartea si la Careffour, la standul de carti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde pot cumpara seria twiloght?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Se numeste luna noua.Mai ziceti ca sunteti si fani. Daca esti din Bucuresti, o gasesti oriunde. la biblioteca din centru. in Cora au aparut toate. gasesti unde vrei. daca nu. in Carrefour. peste tot. Online. hmm. e posibil sa dai banii si cartea sa nu ajunga. Asa ca cel mai bine te deplasezi. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are rost sa cumperi online cand gasesti in carrefour la jumatate de pret. asta e parerea mea. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti pot vinde eu cartile 2 3 si 4 la jiumatate de pret. Sunt intacte. Doar eu le-am citit iar acum caut sa le vandhappy...Stare perfecta! nu ratahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o gasesti la orice libarie si prima se numaeste amurg a doua luna noua a treia eclipsa si a patra zori de zi

| Princessee a răspuns:

Www.librariaeminescu.ro
Si mie imi place cartea si filmul.

| rebeca443 a răspuns:

Vand seria Twilight cu 130 de lei cu tot cu transport. Cartile sunt intr-o stare excelenta, au fost citite, dar nu sunt murdarite/rupte. Prima carte, Amurg, este editite speciala cu Bella si Edward pe coperta, iar celelalte 3 sunt editia normala.

Cineva interesat?

| luthien a răspuns:

Www.dol.ro. Gasesti acolo toate cele trei carti ale seriei publicate pana acum. Ba le gasesti si pe unele in limba engleza, daca nu ma insel.