| anonim_4396 a întrebat:

De unde sa iau poze originale cu Miley Cyrus? plzzzzzz rasp

47 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

DUPA NET

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti gasi poze originale cu miley cyrus poti gasi pe saitul poze miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu... dar vreau si eu k imi place super mult miley...sunt cea mai mare fana a ei...imi plac mel ei si imi place despre ea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe saitul lui miley adica de pe www.mileycyrus.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie poze cu MILEY CYRUS

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe siteul ei mai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe saitu iei oficial www.mileycyrus.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe miley cyrus.com si apropo votati-o pe miley la premiile nikelodeon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iei de pe saitul oficial a lui miley www.mileycirus.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde gasesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiu de unde sa le luam, dar daca afli te rog sa ma anunti si pe mine, cred ca daca vrem aceste poze trebuie sa i le cerem ei personallaughing. Usor de spus, greu de facutsad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din capul tau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la mag autorizate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in google si scrii" poze originale miley cirus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne...Acolo sunt false! credeti-ma! am salvat si eu si nu aveam anti virus si mi-a virusat calculatorul. Nu luati de acolo! Sa stiti ca si eu am cautat si am gasit poze super si sigur adevarate pe siteul:www.miley-destyny-photo.hi5.ro poate o sa credeti ca e hi5 dar nu e. De fapt mie mi l-a dar cea mai buna prietena a mea care a cautat saptamani intregi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ..pe net gasesti ce doresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing nu se gasesc pe net. Mai rar daca veZi. Dupa Hi5`u ei happy, eu il amwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe idiul ei. Cerei o poza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.trilulilu.ro/pozemileycyrus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti gasi pe "poze moi miley cyrus"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe saitul ei www.mileycyrus.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.miley cyrus.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrii pe google miley cyrus si asa afli

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De pe poze cu miley cyrus originale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa http.miley cyrus.ro sau de la un prieten care stie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Serios miley e ce mai tare si ori cum acum scul dde pe youtube MIley Cyrus - Party In The U. S. A. - Official Music Video si o am pe telefon si va recomand situl youtube gasesti muzici tari ori ce muzica doresti si am scultat muzica de 5 ori happylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde iau poze cu miley cyrus originale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa net
dai la poze miley cyrus si iti da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu fan infocat miley cyrus poti lua poze originale dupa (poze miley cyrus noi) acolo gasesti faoarte frumoase.