| Sclipiciii a întrebat:

Deci de halloween as vrea sa ma costumez in "dracusoara" dar nu stiu ce imi trebuie ce imi sugerati?

5 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Uite dracusori simpatici http://www.lenjerie.ro/costume-sexy/285-costum-sexy-dracusor-8134.html
nu stiu cat esti de inalta sa nu iti fie prea scurta rochita

| someonelikeu a răspuns:

Coarne o coada si o rochie neagra si sexy

| FRE3wILL a răspuns:

Cornite,coditza,colanti si bluza rosie,eventual rochita,te machiezi, iti faci ochii asa duri, si`ti iei o furcatongue esti si sexy si dractongue

| LaryA a răspuns:

Poi iti trebuie niste cornite rosii, o bluza sau rochie sau fusta negru cu rosu, niste cizme lungi si negre +o furca micuta de dracusor

| Hughy a răspuns:

Niste cornitze de alea care se aprind, o fusta mini jumate neagra juma rosie si ce mai vrei tu. trebuie sa fii in trend dar si very sexy totodata.