| victoas a întrebat:

Este vreo smecherie la cumpararea cartelei de 5 euro si cica primesti 100 euro bonusstraight face Cei de la Orange Prepay am vazut reclama numai ce si m-am gandit sa va intreb inainte de a o cumparabig grin

Răspuns Câştigător
| mary_1175 a răspuns:

Iti spun eu ca nu e teapa ma jur pe ce vrei tu.azi miai incarcat cartela cu 6euro si ce sa vezi ca am primit 100euro bonus fara sa trimit mesaj la 321.este adevarat.nici mie nu mi-a venit a crede.dar 100de euro o poti folosi doar sa suni in retea adica Orange, nu poti trimite sms, mms etc.bafta

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

100 euro bonus la cumpararea unei cartele de 5 euro?! Ai idee ce ar insemna asta pentru compania Orange? Nu? Iti spun eu... FALIMENT! Deci... e t-e-a-p-a.
O zi buna! happy

| Ervin a răspuns:

Imposibil. nici aşa proşti nu-s. dacă au auzit, e clară treabă, nicio şansă!

| Overdose a răspuns:

Seems legit.

| Lovelysmilee a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 5 centi pentru a trimite mesaj la 321 cu textul "Bonus" inainte de a reincarca cu 5 euro