| nauca a întrebat:

Exista magazine de unde sa pot cumpara filme redscale? (magazine "clasice", nu online)

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Bună a i încercat în Mall Vitan s au Plazza Romînia? Au jos la subsopl magazinele diverta, numai videocasete, cu toate genurile de filme, poți să le cumperi sau poți să le închiriezi și le tragi tu de pe un o casetă pe alta, normal î ți trebuiesc două video casetofoane, unul player(redare), iar unul recorder(înregistrare)plus cabluri audio video.