| alexutza_6507 a întrebat:

Fetelor, voi ce fond de ten folositi? Vreau sa-mi iau unul de calitate, cu textura cremoasa, matasoasa, cu acoperire medie. Voi ce imi recomandati

10 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Eu am unul de la oriflamebig grin si pana acum imi placebig grin

| MissD a răspuns:

Loreal - acord porfait. Sa stii ca merita sa investesti banii intr'un fond de ten de calitate pentru ca te tine mult timp si diferenta poate nu se vede pe moment ci in timp.

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Fondul de ten de la Avon e foarte bun... NU mi-au aparut cosuri si tenul meu este fin datorita fondului de ten :D Uite o imagine ca sa te convingi http://dev.avonsmoothminerals.com/ro/

| a2 a răspuns:

Buna! Eu folosesc de la L`oreal Paris si chiar imi place. Costa in jur de 40 de lei dar meritawinking Sper ca te-am putut ajutahappy

Răspuns utilizator avertizat
| danutza a răspuns:

Yo folosesc de la maybellin new york cu vitamina E e foarte bun hidrateaza tenul si ii da un aspect uniform...il gasesti in diferite nuantze eu folosesc nr 17 happy

| Brigitta a răspuns:

Depinde ce fel de ten ai. Eu folosesc Normateint de la Vichy pentru ca am tenul cu tendinte de ingrasare si luciu. Si mai am Maybelline Affinitone acopera bine si L`oreal Cashmere Perfect suuuper fin si matasos.
Tie pentru naturalete iti recomand Maybelline Pure Makeup.
Sau Max Factor Colour Adapt.
Astea le-am incercat si stiu ca sunt bune big grin

| alexutza_6507 explică:

Si cum se numeste fondul acela de ten de la oriflame? Cat costa?

| madutz90 a răspuns:

Alexutza si eu am unul de la oriflame...pana acum foloseam ceva de la avon dar de cand l-am descoperit pe acesta nu ma mai despart de el.Iti dau linkul sa vezi la ce ma refer(e ieftin si de calitate)
http://oriflame.ro/prod/offers/FlippCat.jhtml; jsessionid=ZANZYNBGPMV0YCWEBAQRINA

PS: eu nu folosesc fond de ten in fiecare zi.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fond de ten compact de la Sonya, Forever.
Pa, pa.