| lowraider26 a întrebat:

FUNDA! Sall TPU, eu sunt din Brasov si caut un magazin de materiale textile unde sa aiba ceva cu carouri rosii si negre dar nu gasesc. Daca ati putea sa imi spuneti numele magazinului si locatia exacta v-as fi recunoscatoare.

P.S. Vreau material ca sa fac o fusta.

P.S.2 Va rog ceva cu preturi rezonabile...

P.S.3 Funda+vot

Răspuns Câştigător
| ilinca1997 a răspuns:

Buna.Si eu sunt din bv. Poti gasi la Magnolia, magazinul de textile, pe str. Harmanului, colt cu strada aia cu sala sportiva.Au preturi super, gasesti orice, si iti iei exact cat vrei, te ajuta cu croitoria.
Succes(p.s.:sper sa iti iasa bine fusta)