| Cr3tzulin4 a întrebat:

Heeei TPU! in curand este ziua "cumnatelului" meu si habar nu am ce sa ii cumpar. face 17 ani.va rog, am nevoie de idei. funda! mersi!happy

4 răspunsuri:
| Auras95 a răspuns:

Pai nu stiu...i-ai si tu un parfum; ceva de imbracat; de incaltat nu stiu...

| elievonc a răspuns:

Un parfum; un ceas; o bratara de argint; un tricou dragut.

| BrokenAndDark a răspuns:

Buna. Pai ai putea sa-i cumperi un ceas. Ar fii o alegere minunata. Sau, o bratara. Iar daca nu iti place, poti sa ii cumperi orice accesoriu.winking O bluza, Camasa... orice. Sper ca ti-am fost de folos.

| valentina190 a răspuns:

De obicei la varsta asta cadourilke perfecte ar fi:parfum, tricouri, ceasuri; acum depinde de tinebig grin