| ioanaandreea18 a întrebat:

Hei! Am găsit pe internet un site Converse. Vreau sa-mi dau comanda de ceva, însă nu știu dacă pot sa am încredere în el. Dau funda.
http://allstar-shoes.eu/......gundy.html

2 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Comanda, oricum trebuie sa platesti numai cand este livrat. Inainte sa platesti curierului, deschide coletul si verifica marfa primita. Daca nu esti multumita, trimiti inapoi. Daca ar trebui sa platesti inainte, ti-as recomanda sa nu o faci. Sper sa nu ai o experienta neplacuta. Eu inca nu am avut la nicio achizitie online.

Răspuns utilizator avertizat