| Darkmind02 a întrebat:

Hei, as vrea sa-mi cumpar o pereche de tenisi Converse si am dat peste site-ul Originals.ro. Sunt seriosi? Adica cei care ati mai luat de acolo, chiar este originala marfa sau doar niste facaturi d'alea de bazar?

3 răspunsuri:
| Adella05 a răspuns:

Pai faza cu tenesii converse e simpla. Daca au acel "r" mic sub stea sunt fake.Iar daca nu, sunt originali.

| LioErnest a răspuns:

Buna! eu sunt fata si mi-am cumparat mai multe produse de la ei! hainele sunt de calitate, sa stii!
i-am facut cadou o pereche de adidasi iubitului meu :) au venit rapid si au fost exact ca in descriere. zic ca se merita! eu am luat de aici: http://bit.ly/1fjiUKZ
o zi buna!