| ciocoladi a întrebat:

Ma gandeam ca ma puteti ajuta cu niste site uri de pe care sa imi cumpar un ghiozdan/rucsac, dar ceva mai fancy, cool si daca se poate, fara preturi de-alea exorbitante.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai mai mult dar stii ca te tine. Originals.ro si zorilestore.ro

| smart01 a răspuns:

Hei ciocoladi! :)
Iti recomand un site care are o buna parte din colectia Herlitz (deci produse de calitate). Am cumparat de la ei, fac livrarea in 24-48 de ore, sunt super-ok.

http://www.toysmall.ro/Ghiozdane-si-rechizite/ps_Ghiozdane_516.html

| AnDrEy_8110 a răspuns:

Pai de ghiozdan, ce zici de takko fashion sau deichmann, iar pentru rechizite, ar cam trebui sa mergi la un magazin specializat, gen Graphotek.

| whatcanido a răspuns:

Cauta pe uman.ro sau bmx magazin.ro,mereu imi cumpar haine si accesori de la ei!