| raisamarin12345 a întrebat:

Unde se găsește cele mai ieftine rechizite? La jumbo sau careful? Funda. ma grăbesc...

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Kaufland sau Cora. Si prin Carrefour mai sunt in comparatie. De la librarie sa nu iei, ca sunt multe mai scumpe.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La chinezi

| Nemessys a răspuns:

La un simplu magazin.

| Friday13 a răspuns:

La Kaufland sau ceva de genul, un pachet de caiete (5) mici 48 file romana /matematica 1 leu, adica 0, 20 bani bucata, sunt si mai scumpe acestea era cu "sponsorizari", creioane simple, cele mai scumpe sunt caietele studentesti (cred eu ) poti incerca si la chinezi.