| SPaul203 a întrebat:

Hei! Vreau sa imi cumpar o pereche de vans autenthic la un pret OK. Am gasit acest site skykat.com. E de incredere? Preturile sunt foarte bune dar faptul ca nu am gasit vreun review despre site ma pune pe ganduri. Multumesc de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| monnizt a răspuns:

In locul tau nu as avea incredere in asemenea site-uri! Adica...ele pot fii site-uri,, fantoma".In niciun caz, nu iti da adresa sau telefonul! Daca nu are niciun review...

1 răspuns:
| danutz9100 a răspuns:

Vans autentic gasesti aici http://www.minipret.eu/brand/vans/

Din pacate nu au multe produse pe stoc!