| FallingDown a întrebat:

Hei, vreau sa-mi iau un aparat de fotografiat. sa nu fie foarte scump. sugestii? big grin

8 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Iti recomand acesta: http://timez.ro/fujifilm-finepix-s4200/ mai ales ca i-a scazut destul de mult pretul.

| emag a răspuns:

Eu mi-am luat BenQ, 14 megapixeli din carefour, si am dat 2 milioane, are 1 an si ceva si nu am avut probleme cu el

Răspuns utilizator avertizat
| alexciuc a răspuns:

Un NiKon sau LG e ieftin.

| AlePanda a răspuns:

Aparatele Nikon sunt foarte bune, iar unele sunt chiar foarte ieftine. Poti gasi si pachete promotionale pe emag.ro sau cel.ro. Sper ca te-am ajutat putin happy

| LostHeart a răspuns:

Depinde ce aparat, cele mai bune sunt Nikon in privinta DSLR-ului. Daca vrei profesional / semiprofesional iti recomand Nikon-ul dar sunt cam scumpe, iar daca vrei unul digital poti alege Canon, Sony sau alte firme happy.

| Burețica a răspuns:

Vand eu aparat-foto-digital-compact-Nikon-coolpix-l21. Daca vrei, 230 lei. Negociabil