| Cristiana_Irina_1995 a întrebat:

Hello! nu stiu cum sa ma imbrac la scoala doar ca imi trebuie camasa si eu port tenesi rosii si as vrea sa se asortezecat de cat cu hainele si asi mai vrea niste idei de coafuri de clasa a 5 a. Dau funda la cel mai folositor raspuns :

Răspuns Câştigător
| hellangel852 a răspuns:

Peste camasa iti iei sacaouri, pulovere, un accesoriu(lant, brosa) de culoarea tenesilor cu un blug si esti ok. iti faci o codita si e okwinking

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Ai aici haine din mall: bershka, zara, pull and bear la preturile de la lichidarile de stoc.

http://bit.ly/kurtmann1

| CrinaCorban a răspuns:

Nu stiu, daca nu ai neaparat haine de culoarea tenesilor, poti pur si simplu sa iti iei un papion rosu! Daca nu ai acasa il poti cumpara de la aproape orice magazin si nu costa mai mult de 5 lei! Ca si coafura iti poti face simplu niste bucle sau sa te impletesti coada de peste sau spic