| Ascker a întrebat:

Hello, vreau sa fac cadou unei fete o bratara, pe care sa pot inscriptiona ceva pe fata si pe verso, sunt in cluj asa ca daca stiti pe aici vreun magazin sau site, care are preturi cat mai mici (nu prea am bani in momentul asta) mi-ar fi de mare ajutor, mersi, FUNDA!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexandru_Neamtu_1995 a răspuns:

Daca este din metal poti sa o inscriptionezi tu singur practic fara nici un ban si va fi mai dragut stiind ca e facuta de tine... uitate aici -> https://www.youtube.com/watch?v=uvO7Igy0a0E