| sandrika12 a întrebat:

Hey.As vrea sa stiu daca gasesc tenisi converse in iulius mall Suceava... daca da, in ce magazin si cat costa?

3 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

La Mall vei gasi tot timpul la preturi mult mai mari intrucat in pretul produsului intra si chiria. De ce nu cumperi online, exista site-uri care livreaza acasa cu transport gratuit, iti ofera garantie de retur daca te razgandesti in cateva zile, si chiar iti schimba produsul daca nu iti vin: http://timez.ro/......all-stars/

| Konica a răspuns:

In Iulius Mall nu stiu sigur dar in Carrefour la America Skate am vazut. Sunt in jur de 2 sau 3 mil.

| sweetheart16 a răspuns:

În Iulius Mall Suceava găsești la Intersport, dar nu totdeauna.
Eu îți recomand să cauți online, dacă dorești un preț mai bun.