| Creatza23 a întrebat:

Hey happy eu am parul cret, iar cand il intind cu placa, nu imi sta mult timp drept, desi am o placa profesionala de la remigton, recent luata. Mi-am cumparat si ceva produs profi pentru intindere, dar fara succes. Ce as putea folosi pentru ca parul meu sa stea mai drept si sa reziste? Dau fundita! :* Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ddeliaa a răspuns:

Parul cret nu o sa stea niciodata drapt daca il faci cu placa, mai elas pe vremea asta cand e umezeala afara (o spun din proprie experienta). Dar totusi daca vrei sa ti-l faci ci sa rezista incearca sa insisti mai mult pe suvita si dupa ce l-ai facut cu placa sa-l piepteni bine si sa te dai cu fixativ, dar nu exagerat, sa fie sarma, te dai cu putin. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

3 răspunsuri:
| Biiskrem a răspuns:

Nu-ți nenoroci părul... Fii fericită că îl ai, frumos și creț.

O seară bună.

| Ronaldo_Darius_1921 a răspuns:

Il speli (sa fie ud) til dai cu placa sau cu pieaptenul si dupa til dai cu fixativ iti sta cam 6-7 ore

| Creatza23 explică:

Eu ma gandeam la ceva produs pentru par...