| alina17ilinca a întrebat:

Am fost invitata la o nunta week-end-ul asta si mi-am luat o rochie roz-pal, mulata pe corp si pantofi negri (ca alta culoare nu am gasit). Acum trebuie sa-mi iau si niste bijuterii sau un plic ceva ca sa asortez, dar nu prea ma duce capul, adica dupa parerea voastra ce fel de bijuterii s-ar potrivi? A da, rochia vine pe sani, adica fara bretele sau ceva, cred ca ar merge sa-mi iau un colier sau ceva.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Un colier finut de genul http://www.crownfashion.ro/cumpara/colier-roz-delicat-7752737 si un plic sau clutch asortat cu pantofii.

| Lavinateen123 a răspuns:

Cred ca s-ar potrivi un colier de argint delicat si o gentuta gen plic cu funda. Incearca niste cercei mai lungi, dar nu rotunzi.

| Nastase_Daniela_1994 a răspuns:

Un colier de genul ar merge fain daca rochia e roz pal https://www.leador.ro/butic/colier-confectionat-din-argint/

| sandysandutza a răspuns:

Da i-ati un colier daca rochia e simpla colierul ar putea fi complicat si o geanta tip plic mica happy