| TheLastDancer15 a întrebat:

am nevoie de cateva pareri sincere :D :)
Pe 9 iunie avem banchetul la scoala si toata lumea e nerabdatoare... cam totul a fost stabilit, a mai ramas doar un detaliu: tinuta! [fiecaruia]
Eu, nu sunt genul de fata cu flori chestii si blabla de fetite. in fine: nu-mi place sa port tocuri, nici chestii din-astea... imi place sa fiu cu picioarele pe pamant. asta nu inseamna ca sunt tocilara [bleak, nici pe departe]
dar. totusi...
Pana la urma am decis sa imi cumpar o fusta tutu [fara balerina, ceva gen asta: http://4.bp.blogspot.com/......u-tull.jpg sau asta: http://2.bp.blogspot.com/......sta.jpg... :D]
[In fine, combin eu aia cu ceva]
Dar. Cum ziceam ca nu vreau tocuri, credeti ca ar merge cu tenisi, dar si colanti? Sau cu ce as putea sa o port?
Adica, sa fie clar fusta tutu ca m-am indragostit de ea, cam ce culori de fusta tutu cu ce culori de topuri/ tricouri ar merge? [poate gasiti vreo imagine, dar daca nu, macar explicati]
Deci, ce ziceti? Colanti? Tenisi? Sau renunt? :)
multumesc si promit funda pentru un raspuns bun! si voturi pentru restul :)

Răspuns Câştigător
| skyisnottheLIMIT a răspuns:

Cu tenisi merge perfect. poti sa o combini cu ciorapi sau colanti coloratsi este foarte IN

5 răspunsuri:
| stefaniaa116 a răspuns:

Te poti inspira de aici la cateva tinute:

http://www.misspretty.ro/produse.php?c=1&sc=2

au 3 modele de astfel de fuste in diverse combinatii

| GumzZz a răspuns:

Poti lua o pereche de balerini, fusta tutu eu zic sa fie neagrasi cu un maieu alb sau gri si iti poti pune in piept fundite din astea cum se poarta acum sau daca nu niste margele lungi negre dar cu tenisi e dragut dar nu prea e de banchet adica nu e nici elegant nici...straight face
ma rog sper ca te-am ajutathappy

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Merge si cu tenisi dar totusi ar trebui ceva putin mai elegant (acum nu stiu asta cred eu) iar despre fustele tutu sunt smechere rau chiar ma gandeam si eu la asta

| dinutza_9529 a răspuns:

Pai poti lua o fustita tutu cu niste balerini, opincute cu un maieu pe culoarea fustitei recomandat(albastru) o posetuta simpla dar nu tenisi ce Dumneze... daca renunti poti lua o rochita rosie sau albastra cu balerini un plic(posetuta)si o coafura decenta pentru adolescent recomandat o bluzita de panza inflorata nu foarte care poate deveni cea mai frumoasa tinuta.

| ionela_2221 a răspuns:

Poti purta un tricou simplu, dar ca sa atraga atentia. Apoi poti purta niste gehte inalte pe talpa subtire ( ghetele pina sub genunchi), simple.