| justmelin1695 a întrebat:

am si eu o intrebare : stiti vreun magazin de unde pot cumpara blugi mov? de preferat online sau din bucuresti!

3 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Ceaw.cauta pe
http://kurtmann.ro/

de acolo mi-am luat si eu pantaloni mov, de la zara, cu 60 de lei :x
nu sunt sigura daca ii mai au, dar am gasit unii visinii de la bershka:x cu 59, 99.
sper ca te-am ajutat!
XoXo:x

| Andreea_2852 a răspuns:

Mi-am cumparat unii din C&A dar am si o pereche de la Zara. Parerea mea e sa iti cumperi de la Zara + ca au ogroaza de culori. Sper ca te-am ajutat. :*