| Zdog a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar un telefon nou.
As vrea sa aiba ecran de 4.5 inch,procesor dualcore,camera fata-spate, blitz.Ce telefoane stiti?
Buget 450 lei

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mic bugetul.Pentru ce vrei tu trebuie cel putin 1000 de lei.

| MirelutaAlbinuta a răspuns:

Uite aici http://bit.ly/1uIQ1dY nu are cati inch vrei tu dar este foarte puternic

| DemBow a răspuns:

Allview a5 quad. camera fata-spate, procesor quad core etc.e foarte bun. ecranul are 4, 3 inch dar nu cred ca e mare diferenta fata de unul de 4.5 inch.

| Olari_Sveta_1996 a răspuns:

In primul rind nu ti ajung bani, iti recomand sa iei Nokia sau Samsung,, sunt foarte bune iti recomant,, iar la urma ingramadeste o suma mai mare