| Amy555 a întrebat:

va rog ajutati-ma! fratele meu este in sweden cu prietena lui si vin in 2 saptamani...ce cadou ii pot face cumnatei >mele?va rogg.ceva special pentru fete. funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Ce zice de.: o rochie; o pereche de pantofi; o trusa de machiaj; un parfum; sau ceva mai simplist: o fotografie in care sunteti toti 3 pusa in rama, un CD cu muzica ei preferata, sau sa mergeti impreuna la manichiura, pedichiura... nu mai am ideihappy

4 răspunsuri:
| enola11pink a răspuns:

Păi un cadou original ar putea fi o tortă la comandă cu foto a ei pe suprafața tortei,sau o pernă cu fratele tău și ea,ceva frumos. Ceva la fel frumos ar fi un tablou pictat de un pictor adevărat (adică să fie ea pictată într-o metodă netradițională)e ceva superb,sau pot să-ți mai dau o idee și o geantă originală(dacă ai bani mai mulți).Un lănțișor sau un inel cu numele ei, un ursuleț alb de pluș mare, pe care să scrie numele ei, sau just for,, name"...deci cam așa ar fi ideile, vezi după buzunar sper că te-am ajutat! funda?happy

| alexandraise a răspuns:

Ai putea cumpara o geanta, sau pijuterii adica:o bratara sau un lant sau o pereche de cercei sau un inel. Sper ca te-am ajutat.Paaaa

| iulianabuju a răspuns:

O crema, un parfum, niste accesorii,(bratari, cercei, lantisoare) o rochita, etc

| Eddy0022 a răspuns:

Fai cadou o tableta un telefon cu taci etc.