| Noonehereyet a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi comand un telefon de pe eMAG dar scrie ca trebuie sa platesc nu stiu cat pe luna. As putea sa-l cumpar normal, fara sa mai platesc sau n-am inteles eu bine? Ma puteti lamurii?
Multumesc anticipat! Si scuze pentru intrebarea stupida!

3 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Poti cumpara telefonul pe eMAG cu banii jos cand vine curierul la locatia ta sau in rate daca ai un card specificat acolo nu toate produsele au acest beneficiu. din cate am vazut eu pe site poti plati doar cu cetelem si brd

| PrivesteCatreCer a răspuns:

Iti arata cat poti plati daca ai vrea sa platesti in rate, cand trimiti comanda bifezi la plata integral si gata.

| Argelean a răspuns:

Salut! Telefonul respectiv il poti cumpara atunci cand vine.Cand vine curierul cu el ii platesti lui, ei ti-au recomandat optiune.Aduci daca nu ai banii respectivi ii platesti in timp. Sper ca te-am lamurit, funda?