| ForeignO a întrebat:

Heysad

Vreau sa'mi fac breton happy Dar nu stiu cum o sa-mi stea. Cand era mica nu imi statea pe toata fata deoarece aveam vartej in partea dreapta (dreapta mea)
. Acum nu stiu cum o sa'i stea. Vreau la nebunie sa imi fac intr'o parte ...mm ce credeti #/? Cu mi'ar sta? Am fata ovala (dupa cum puteti vedea in poza)

Răspuns Câştigător
| M.D.Eveline a răspuns:

Esti ok dar faza este ca bretonul acela trebuie sa stea perfect drept si tu nu il ai asa drept dar ok o sa iti stea foarte bine

12 răspunsuri:
| M.D.Eveline a răspuns:

ghierute...nu mai bine renunta o sa iti strici parul mai bine il tai cu foarfeca nu cu lama nu de alta dar o sa arate urat si iti creste si greu crede-ma am avut parul peste posterior cam cu 30 cm si am 1, 75 inaltime m-am tuns si dupa aia ca proasta mi l-am filat si acum greu mai creste

| mikey a răspuns:

Salut.pai incearca pe www.taaz.com si vezi ca subnt peruci ci breton si daca iti place iti tuzi si daca nu nu...trebuie ca sa ai cont... dar si asa iti sta super

| Beatrice a răspuns:

Deci fa-ti-l pe o parte, dar stii cum o parte sa ai scurt scurt si pe cealalta lungt si cum zici tu "gherute"dar gherutele alea sa nu fie exagerate ti-ar sta bine dar bretonul mai lung pe partea dreapta... dar dacaq nu suporti parul in ochi sugerez sa ti-l lasi asa...

| Miruna3094 a răspuns:

Mai bine nu iti faci iti sta bine si asa, eu am breton si ma enrveaza ca nu mai creste si imi intra in ochi si daca vreau sa il prind nu sta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa-ti pui 3 chile de gel in cap sa iti stea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut breton intr-o parte.si m-i-a placut.si cred ca iti va sta bine.sa specific si cum am fost tunsa.am avut creasta (mot):)si am fost foarte putin filat si breton intr-o parte.si imi statea super marfa. uite hi5 meu http://niko-niko19.hi5.com si vezi acolo poze.si toate tunsorile sunt facute de mine. dupa cum am spus si mai sus, sunt sigura ca iti va sta bine.succes:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sta foarte bine... fa-ti curaj si mergi la salon happy Bafta!

| Mony_4137 a răspuns:

Intra pe divahair.ro si acolo este un coafor virtual si poti sa vezi cam cum iti stahappy

| ForeignO explică:

A'si vrea sa imi mai fac i cum ar veni in stil ''gherute'' adica un pic filate..doar un pic

| bOom a răspuns:

Mai bien nu fa prosti ape care m-a facut-o si eu... poate la inceput ti se va parea super insa peste vreo luna nici nu vei mai stii ce sa faci ca sa ascunzi bretonul...deja de cit timp nu-mi mai credte...nici nu mai stiu ce sa fac...(

| Eeeh` a răspuns:

Eu as vice sa iti faci breton intr-o partewinking. Asa am si eu si imi sta prea tare!

| ada_7707 a răspuns:

Incearca sa te modifici pe Taaz si vezi daca-ti sta bine.Succes!