| Anonim_4683 a întrebat:

Hey`zz se apropie ziua mamei mele... ce as putea sa ii cumpar? cea mai buna idee primeste funditaaa :X:X

14 răspunsuri:
| Cleona a răspuns:

Eu zic ca un cadou minunat din partea ta ar fi o poza cu tine in rama pentru mama ta; ar tine-o mereu pe noptiera patului, sau pe o masuta si te v-a vedea mereu chiar si cand nu esti langa ea.Sau ii poti oferii o felicitare cu o poezie inventata de tine pentru ea, un lantisor... Tu iti cunosti mama, tua ar trebui sa alegi, sper ca te-am ajutat!

| cornel a răspuns:

Pai poti sa ii faci ceva personalizat
sau ceva care i-ar placea ei.nu stiu. un ceas. o bratara.acum in functie si de bani.

| Sin a răspuns:

Ceva cosmetice mai de "firma". Sigur foloseste creme si atltele.Cred ca orice femeie merita sa aiba grija de felul in care arata.
Sau daca iti permiti rasfat-o pentru o zi si fa-i o programare la un salon (ceva gen masaj+manichiura&pedichiura+coafat)

| Alexa_8596 a răspuns:

Poti sa ii iei un parfum.Sau un lantisor de argint.Nu ft scump. Sau o geanta happy Pt stilul ei.happy Si o ciocolata happy
Fundaaa happy?
happy

| KlaudyaAddha a răspuns:

Ar fi bine sa fie ceva personalizat.
Daca nu, ii poti lua bijuterii sau o rochie eleganta.
Cred ca s-ar bucura cel mai mult daca i-ai da o fotografie cu rama cu voi doua.Sau cu toata familia.

| judgement a răspuns:

Cred ca ar fi cazul sa iti dai singura o fundita, si sa te gandesti tu ce ii place mamei tale, cel mai mult se bucura numai pentru faptul ca ti-ai amintit de ziua ei, si cand ii spui un "La multi ani", stii bine ca parintii sunt genu de oameni care considera ca nu trebuie sa le cumperi nimic, pentru ca cel mai frumos cadou pentru ei, esti chiar tu, copilul lorwinking

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Un buchet de florii, o scrisoare si un lantisor de aur

| Vizitiul a răspuns:

Nu aspira la ceva costisitor. Daca o intampini cu o floare, un pupic si-o strangere-n brate, e suficient. Intr-un final, atitudinea este de apreciat. Daca tot vrei sa fie ceva deosebit, poti face un tablou cu toti membrii familiei.

| ForbiddenLove a răspuns:

Daca ii o mama care se ocupa majoritatea timpului cu treburile de prin casa iai niste lucruri care ii folosesc pe acolo si sti ca iar placea...gen :set de cani pentru cafea sau o carte de bucate. daca ii place sa citeasca si isi face timp pentru acest lucru iai o carte. daca vroia demult sa isi ia ceva cosmetice de firma dar a vrut "sa nu strice banii" iai tu ceva sau iai un parfum.mai poti sa iei si o felicitare, un buchet de flori/sau un ghivezi cu flori.si cum mai spuneau unii de pe aici...SA NU FIE FOARTE COSTISITOR.eu zic sa te gandesti cel mai bine cum este mama ta si o sa stii ce sa ii cumperiwinking

| dyana_8491 a răspuns:

Buna, pentru ziua mamei tale te sfatuiesc sa-i cumperi ceva ce stii ca-i place foarte mult si care evita sa-l cumpere!winking
daca nu exista nimic care sa respecte descrierea, poti sa-i cumperi foarte simplu niste cosmetice care crezi ca o reprezinta si stii ca le foloseste! bafta!:*

| boing_5323 a răspuns:

Hmm ziua mamei... ziuua mamei tale pai nu stiu ai putea sa ii iei ceva simbolic sau nu stiu o fotografie cu tine iar pe spatele ei sa scrie ceva frumos sau daca nu vrei ceva sentimental nu stiu poate o vaza un aragaz sau un televizor habar nu am alege u... bafta si sa ne spui ce ai ales

| andreea_2538 a răspuns:

Un colier:LX
un ceas... o bratara.sau pur si simplu un ursulet de plus si un mesaj ceva care sa ii spui te iubesc!:X

| kidda55 a răspuns:

Un parfumhappy

| m@ri@ a răspuns:

O geanta sau ceva care ii doreste ea de mult. dar sa stii ca sanatatea ta este cea mai importanta pentru ea! succesc la cadouri! :*