| Raul000111 a întrebat:

HEY TPU =]! Se apropie ziua mamei mele [18.nov] si nu am habar ce cadou sa ii cumpar sad... M-am gandit la un tort...si cu artificie si numere voi ce parere aveti? Cine imi da o idee buna primeste funda

Răspuns Câştigător
| Piinkyy a răspuns:

Cel mai finut cadou. dupa parerea mea.care i l-ai face mamei tale.ar fi sa ii cumperi un fir (din florile ei preferate) sau in cazul cel mai bun un buchetel frumos aranjat.Si sa ii spui ca o iubesti si nu in ultimul rand sa ii arati asta prin faptele tale.(pe parcurs )
AA. poti sa ii cumperi, daca vrei ca amintire, o rama foto in care sa pui o poza mai veche sau mai noua.cu voi 2.

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ia o poza cu tine si cu mama si fa-i ceva personalizat - cadoul tau il va avea toata viata - nu costa mult

| cony1226 a răspuns:

Eu i-am luat mamei mele de ziua mea o floare in ghiveci. I-a placut mult! Iti recomand astahappy.

| DAПA a răspuns:

Buna!
Deci...parerea mea este ca orice i-ai cumpara ii v-a placea deoarece este mama ta, dar ca sa fi mai increzator:
-ii poti compune un cantec sau o poezie pe care o poti asocia cu un buchet de flori.
-ii poti cumpara o bijuterie(cercei, colier)
-ceva cosmetice
-o pereche de pantofi
-un parfum
etc...dar eu una asi alege prima varianta:d
Bafta si la multi ani pentru mama ta!love struck

| alinmondialu008 a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi mamei tale ceva ce ea nu are sau ii lipseste ...de exemplu, un uscator de par, sau un aparat de ras, ceva ce ei ii lipseste si un buchet de flori( 3 trandafiri )

| Lexyyyyy a răspuns:

Eu una as zice sa ii cumperi o rama in care sa ii pui o fotografie cu voi doi si un buchet de trandafiri! bafta si la multi ani mamei tele!

| mirela01_4982 a răspuns:

Eu in locul tau iasi cumpara flori ca si la maicamea ii plac foarte mul florile sper ca am fost de ajutor