| Andra4862 a întrebat:

Heyy! Dar despre site-ul asta ce părere aveți? Mi se pare ciudat să fie Converse la acest pret... https://www.converseromaniaonlineshops.com/......p-349.h tml

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu te mai incanta la pret! tepari sunt peste tot!
vrei un lucru original si de calitate, acesta va avea un pret pe masura!

cumpara din magazine fizice sau din online doar de la cei cunoscuti gen modivo, fashion days etc

Un bmw nou scos la vanzare la un pret derizoriu este o teapa, pretul mic si dubios raportat la produsele de calitate ascund mereu inselatorii!