| Be12345 a întrebat:

HI TPU! m-am hotarat sa imi cumpar placa de par Rowenta Respect... dar inainte de a o achizitiona as dori ceva sfaturi happy merita sa o cumpar? ca e doar 300 lei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-o recomand din toata inima... sora mea o foloseste din vara anului trecut si m-a lasat complet uimit, deoarece nu arde deloc parul. Fata de altele mai ieftine care iti omoara parul, mai bine una scumpa si buna. Bafta!

7 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Îţi recomand o placă de păr de pe site-ul eMAG, aici sunt cele mai mici preţuri si beneficiezi şi de o livrare gratuită.

| AlinnutSsa a răspuns:

Bunahappy

pai...

Sti ca e un mare risc sa folosesti una thinking arde parul... Decat sa o ti in casa fiinduti frica sa o mai folosesti ca cine stie ce mai bine nu

dar de ce vrei sa ai parul drept?! si eu il am drept si uneori vreau mai ondulat fiecare vrea ce n-are

dar daca ai bani de aruncat poti sa o iei numai sa vezi cum este daca nu mai bine du-te la o pizza si gata tongue

Succes!

| educatie2021 a răspuns:

Moaaaa:O
da ce stie sa faca d banii astia?
indreapta singura?
respect respect dar totusi... e Romania soro. O duci chiar asa bine? daca da te stept sa virezi si l mine in cont ceva banuti

RO34234...

| glamvintage a răspuns:

Ia-ti babybliss, este cea mai buna si costa undeva la 250 de lei, parca!

| DroGuleTz a răspuns:

Buna Adyna da si eu am aceeasi placa si o ador merita sa o cumperi daca iti place :* pup dolce sper ca te-am ajutat funda?puppy dog eyes

| BlueEyes_8798 a răspuns:

Eu am de la Philips, e foarte bunahappy
am vazut odata o oferta la o placa de par, era foarte tare, o buna achizitie in adevaratul sens al cuvantului, si era 200 si ceva de lei
eu zic sa nu te avanti la 300 de lei, ca nu se merita, parerea meahappy

| MimiShor_3518 a răspuns:

Nu stiu. totusi.sunt 300 lei.hee hee. mai poti cauta si alte modele mai ieftine. si chiar bune! a mea e Elton. si indreptatul ma tine vreo 2-3 zile. acum depinde si de par. Bafta!